Megoldásra vár

Balesetveszélyes kátyú

Anonim Járókelő

Üdv. A két kátyú a Rákóczi út 22 elött lévő nagyon forgalmas járdán található, sajnos már baleset is volt, mert rolleres gyermek fejre állt benne többször is. Elég mély és évek óta csak növekednek. Remélem még tudják oldani? Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 22

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán áll a kisautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megbomlott kockakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére