Megoldott

Járdán parkoló autók

Anonim Járókelő

Rendszeressen szabálytalanul parkolnak,tábla nem jelzi a járdán meg engedett a parkolás , felfestés sincs . Sok helyet elfoglalnak azon járda szakaszokon a házaknál ahol az épületekbe lehet bejutni. Albert u. 34- 40.
Valami megoldást kell találni.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 34

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Az ellenőrzések során Újbuda Közterület-felügyelői több esetben tapasztaltak közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése tárgykörébe eső szabálysértést, ezért megte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dayka Gábor utca járda javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazosodik a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére