Megoldásra vár

Pannonhalmi út járda

Anonim Járókelő

A Pannonhalmi út 16-18-cal szemben lévő járda javítását szeretném kérni. Nagy repedések vannak rajta és egy helyen egy lyuk.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 2-8-G

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentésére tájékoztatom, hogy a járda hibák javítását előirányoztuk, listába vettük, azonban a nagyszámú javítási igény miatt a kivitelezés eltolódhat.
    Köszönjük be...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dayka Gábor utca járda javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazosodik a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére