Válaszra vár

Lekopott zebra

Szinte teljesen lekopott zebra felfestés

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Teleki László tér 5

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Viktor Nagy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt taktilis kő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére