Megoldásra vár

Rongált oszlop

Anonim Járókelő

Jelzett oszlop szinte minden eleme rongált, matricás, graffitis. Az oszlop takaró eleme, a lámpa, és az összes tábla is rongált.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az oszlop állapotát - nem ez a méltó kinézete egy oszlopnak, a város közepén!

Pontos helyszín:
47.51531827606035, 19.059699090892163

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 32. V

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Váci úton található szennyezett jelzőtábla helyreállítását Társaságunk elvégzi. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére