Megoldott

Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.04.09

A Budapest Közút válasza:
"A X. kerület, Maglódi út 107,a előtti fedlap jó állapotban van, nincs megsüllyedve, a járda melletti területet kellene megtisztítani a szél által odahordott portól, homoktól, illetve az ott áthajtó illetve parkoló autók is okozhatják a problémát.
Ezt a területet az Önkormányzat üzemelteti."

-----

Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 107

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Süllyedő Forgalomtechnika fedlap 2"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.09 A Budapest Közút válasza: "A X. kerület, Maglódi út 107,a előtti fedlap jó állapotban van, nincs megsüllyedve, a járda melletti területet kellene megtisztítani a szél által odahordott portól, homoktól, illetve az ott áthajtó illetve parkoló autók...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Maglódi út 107,a előtti fedlap jó állapotban van, nincs megsüllyedve, a járda melletti területet kellene megtisztítani a szél által odahordott portól, homoktól, ill
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útszéli szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér tere, hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére