Válaszra vár

Kopott DIGI

Anonim Járókelő

Kopott DIGI fedlap

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Maglódi út 113

Hozzászólások

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csattogó és kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére