Megoldott

Autóalkatrész egy sérült autóról

Anonim Járókelő

Törött autóról lebontott autóalkatrészek hátrahagyva a parkoló közepén.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Erzsébet u. 22

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már egyik sincs ott jo ideje .igy talán megoldodott.
  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Közterület-felügyelet ellenőrizte a gépkocsit, melynek műszaki vizsgája érvényes, forgalomból kivonva nincs, járműkörözésben nem szerepel.
    Mindezeknek megfelelően az alkatrészek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépjármü már nincs ott gondolom az alkatrészeket lecserélték és a törött elemeket otthagyták mint szemetet.
  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Megköszönve bejelentését, tisztelettel tájékoztatom, hogy rendészetünk ellenőrizni fogja a hivatkozott járművet, és amennyiben a gépkocsi az érvényben lévő jogs...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört ágdarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére