Megoldott

Nem sikerült jól az elterelés

A Flórián téren egyszer csak lezárták a kerékpárútat mindenféle figyelmeztetés nélkül... A Flórián tér túloldalán dolgoznak. Elég szakszerűtlen. Terelés gyakorlatilag nincs, pedig lehetne. Vianoma 87 Közmű és Útépítő Zrt. feliratos szalaggal dolgoztak.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér 1

Hozzászólások

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    "Egyenetlen volt a burkolat". Jaaa, tetszettek volna elsőre egyenletesre csinálni.
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Uram/Hölgyem! A kerékpárút javításával, sőt a teljes zárásával sincs semmi gond. Ezek szükséges dolgok. A probléma az volt, hogy nem alakítottak ki semmilyen terelést, ami akár az úttesten is...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 142613-as számú bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A közelmúltban a BKK beruházásában (a VEKOP Európai Uniós társfinanszírozású programja keretéb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindez pár órával később (ugyanazon a napon) Többek is kifejezték nemtetszésüket a szakszerűtlen terelés (illetve nem terelés) kapcsán.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú a bringaúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére