Válaszra vár

Galambok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

Credit Save válasza + számlamásolat
„A mellékletben a számla, hogy galambtűskét és galambhálót szereltünk fel
alpintechnikával arra a területre, ahol a galambok fészkeltek.
El kell hogy keserítsem azonban Önöket. A galambok arrébb mentek egy másik
épületre, kb 8 méterre, de ott terasz van és magánterület.
Szeretném megkérdezni, hogy a közvetlenül a kerítés melletti fákon lévő
galambokkal mit fognak tenni, amelyek ugyanúgy a járdára ürítik a piszkot
és közterületen vannak?
Minden gallyra tesznek galambtüskét? Vagy lelővőldőzik őket?

Üdvözlettel:
Kondor István”

-----

„FRISSÍTÉS: 2024.05.16.
Kőbányai Polgármesteri Hivatak válasza:
„A galambok által okozott probléma ...kizárólag helyi módon oldhatók meg. A galambok távoltartása jelenleg egyedileg kialakított galambriasztókkal, fizikai gátakkal, nevezetesen tüskével, hálóval biztosítható. Mindezek a társasházak döntése alapján saját költségen kivitelezhetőek.

A fentiek alapján a galambok távoltartása elleni védelem kialakítása érdekében megkerestem a társasház közös képviseletét ellátó Investment Credit Save Kft. -t.””

-----

Tisztelt Önkormányzat!
A Népliget melletti lakóparkban élek, ahol egyre nagyobb gondot jelentenek a rohamosan szaporodó és maguknak életteret kereső galambok. Ki-ki próbálja különböző módon távol tartani őket, de a szomszédos ligetben szabadon szaporodhatnak.
Kérdésem, hogy tervez-e az önkormányzat valamilyen formában gyérítést, illetve szeretném is kérni, hogy mindenképpen tegyenek lépéseket a probléma megoldása érdekében.
Köszönettel: Tóth Ildikó

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 45/a

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. XY válasza: „FRISSÍTÉS: 2024.05.16. Kőbányai Polgármesteri Hivatak válasza: „A galambok által okozott probléma ...kizárólag helyi módon oldhatók meg. A galambok távoltartása jelenleg egyedileg kialakított galambriasztókkal, fizikai gátakkal, nevezetesen tüskével, hálóval biztosítható...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu

    A mellékletben a számla, hogy galambtűskét és galambhálót szereltünk fel
    alpintechnikával arra a területre, ahol a galambok fészkeltek.
    El kell hogy keserítsem azonban Önöket. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést elküldtem az alábbi e-mail címre: kondicon@gmail.com
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Investment Credit Save Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Önkormányzat! A Népliget melletti lakóparkban élek, ahol egyre nagyobb gondot jelentenek a rohamosan szaporodó és maguknak életteret kereső galambok. Ki-ki próbálja különböző módon távol tartani őket, de a szomszédos ligetben szabadon szaporodhatnak. Kérdésem, hogy tervez-e az önkormányzat valamilyen formában...

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/776/2024

    Járókelő Egyesület
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozással a Budapest X. kerület, Kőbányai út 45/A szám alatti társasház környékén elszaporodó galambok ügyében tett bejelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére