Válaszra vár

Kiálló flexelt oszlop

Anonim Járókelő

Gyalogosan és autóval is balesetveszélyes ez az oszlopmaradvány.
Vélhetőleg ideiglenesre szánták az építkezések miatti lezárások okán, de addig is durván problémás, s hosszabb időre pedig méginkább.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Dísz tér 16

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Várkapitányság"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem közvilágítási oszlop, hanem az autós felhajtást / parkolást gátló oszlop csonkja.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A levélben említett és a fotón látható terület nem a Várkapitányság Vagyonkezelésében van, így a probléma megoldásában nem tudunk segíteni.
    Javasoljuk, hogy megkeresésével forduljo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt redőny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gabriella
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Illegális molinó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Javításra vár a Szent Margit rendelő felirata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére