Megoldásra vár

Fedlap erodálódik zebrán

Javaslom a fedlap cseréjét.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 71

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIX. kerület, Vak Bottyán u. 71. előtti járdán a sérült, kopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez forgalomirányítás.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő tisztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört, balesetveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére