Megoldott

Hatalmas kupac elszáradt zöld hulladék , kidobott karácsonyfa stb

Zugló Rákospatak utca és Erzsébet királyné útja kereszteződésénél, az M3-as irányába az üres telek oldalában végig hatalmas kupac elszáradt zöldhulladék,kidobott karácsonyfa stb. látható. Kérnénk a szemét elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 78

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00142545 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Budapest, XIV. kerület Erzsébet királyné útja 78. szám alatt (Pécsi Eszter park) illegáli
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Viktor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leszerelt kutyapiszok kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére