Válaszra vár

Lassan beszakadó MVM földgáz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.03.

MVM Főgáz válasza:
„A bejelentésben szereplő címen található, 2006-ban létesített nagyközép-nyomású elosztóvezetéken az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. az elmúlt 5 évben nem végzett burkolatbontással járó tevékenységet. A helyszíni szemle során megállapítottuk, hogy az akna gázipari szempontok alapján megfelelő műszaki állapotban van, így a probléma elhárítása nem Társaságunk illetékességi körébe tartozik. Köszönjük megértésüket!”

-----

A Gyömrői útvonalon közvetlenül az MVM földgáz fedlapnál a burkolat nagymértékben süllyedt, feltételezhetően a közmű miatt.

Kérem sziveskedjenek javítani!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 99

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gyömrői útvonalon közvetlenül az MVM földgáz fedlapnál a burkolat nagymértékben süllyedt, feltételezhetően a közmű miatt. Kérem sziveskedjenek javítani!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.03. MVM Főgáz válasza: „A bejelentésben szereplő címen található, 2006-ban létesített nagyközép-nyomású elosztóvezetéken az MVM Főg...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 142495. számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/142495/lassan-beszakado-mvm-foldgaz/hivatal) bejelentésre:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Át MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. Nem jelzett vissza
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gyömrői útvonalon közvetlenül az MVM földgáz fedlapnál olyan mértékben van és mennyiségben van hogy keretben lassan befog süllyedni, Közvetlenül az útburkolat körül lassan az MVM földgáz fedlap Kérem sziveskedjenek javítását"-ról "A Gyömrői útvonalon közvetlenül az MVM földgáz fedlapnál a burkolat nagymérté...

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Van még egy csatolom a fotót, Gyömrői út 130 és 104 között szám alatt található
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatolom hozzá a fotót Gyömrői út 106 szám alatt található
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Víznyelő tisztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört, balesetveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére