Megoldásra vár

Elhagyott jármű rendszám nélkül

Elhagyott rendszám nélküli jármű közterületen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kőszeg u. 26

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A rendőrségi eljárás idejére nyugodtan elvihetnék az autót egy rendőrségi gépjármű udvarba. Miért a közterületet használja a rendőrség az eljárás alatt lévő autók tárolására? Felháborító!
  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00142476 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet járőrei helyszíni szemléjükön megállapították, hogy nincs rendszám a gépjárművön, ezért kiérte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Kia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    (Rendelőintézet), Örs vezér te, Rendelőintézet 39221 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére