Válaszra vár

Lejárt műszaki engedèlyű jàrmű közterületen

A kèpen làtható Suzuki típusú járművet 10 éve (!) lejàrt hatósàgi engedèllyel tàrolják közterületen. Kèrjük a tulajdonos felszólítàsàt a szabàlytalan tàrolàs megszüntetèsère, ennek hiànyàban a jàrmű elszàllítàsàt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egyenes u. 4

Hozzászólások

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Kia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    (Rendelőintézet), Örs vezér te, Rendelőintézet 39221 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére