Megoldásra vár

Üvegszilánkok, veszélyes korlát, kátyú

Anonim Járókelő

Az amúgy is veszélyes kátyúkkalteli utszakasz még veszélyesebb telis tele üvegszilánkokkal és egy baleset következtében deformálódott, a bicikli utra benyúló szalagkorláttal.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, MÁV telep 18

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő terület takarítását elvégezték. A kerékpárút burkolatának felújítása nem Társaságunk feladata, ez...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy pár kép: megjelölt bicikliutra belógó szalagkorlát, üvegszilánkok mindenhol, kátyú, kátyú, kátyú.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Behorpadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott kerékpárút tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére