Megoldásra vár

Kerékpáros közlekedés engedélyezése

FRISSÍTÉS 2024.04.11.
Bejelentő hozzászólása:
Szuper, válaszukat köszönöm, igazából a lényegre nem tért ki, sem pozítív sem negatív elbírálás tekintetében.

------------------------------

Kérem engedélyezzék a kerékpáros közlekedést a X. ker. kékvirág utca - Bihari utca - Balkán utca - Somfa köz általt határolt területen (Jelenleg is zajlik, legalább is jogsértő mivoltát szüntessük meg) kivéve kerékpárral kiegészítő táblák elhelyezésével. A park megközelítése egyszerűbbé válik, plusz az ott lakók is szabályosan közlekedhetnek otthonaikhoz kerékpárral. A területen elég széles út felület áll rendelkezésre, ahol a gyalgos forgalom semmilyen esetben sem kerül akadályozásra. A kerékpáros forgalom tiltás feloldása, nem jár olyan negatívumokkal, mintha motorikus járművek közlekedését engedélyeznénk a területen.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kékvirág u. 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra X. ker. Kékvirág utca - Bihari utca - Balkán utca - Somfa köz általt határolt területen belül a kerékpáros közlekedés megengedésére tett beadványára az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem engedélyezzék a kerékpáros közlekedést a X. ker. kékvirág utca - Bihari utca - Balkán utca - Somfa köz általt határolt területen (Jelenleg is zajlik, legalább is jogsértő mivoltát szüntessük meg) kivéve kerékpárral kiegészítő táblák elhelyezésével. A park megközelítése egyszerűbbé válik, plusz ...

  • Farkas József hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, válaszukat köszönöm, igazából a lényegre nem tért ki, sem pozítív sem negatív elbírálás tekintetében.
  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt JÁRÓKELŐ Egyesület!

    A közelben található Kékvirág park vonatkozásában közösségi tervezés keretében zajlott a közelmúltban a park funkcióinak meghatározása a lakossági igények figyelembevétel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Behorpadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott kerékpárút tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére