Válaszra vár

Tele vannak szeméttel a faágak

Anonim Járókelő

Tele vannak szeméttel a faágak. Nejlonzacskók lógnak a faágakon. Tele vannak vele a fák. Elég zavaró a látványuk. Az akác és ezüstfák ágain lógnak és elég magasan vannak. Egy méteres bottal nem szedhető le. Kérjük szíveskedjenek eltávolításukról intézkedni. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ügető u. 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00142361” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A bejelentést megküldtem közszolgáltatónk, az Újpesti Városgondnokság Szolgáltató Kft. (1044
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki kutyagumis zacskókat dobált az ablakból, fontos, hogy eltüntessék.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört ágdarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére