Megoldásra vár

Botlásveszélyes kátyú

Tisztelt XI. kerület!
A Szatmárhegy utcában a sulihoz vezető úton található egy széles repedés, és gyűrődés a járdán.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szatmárhegy u. 9

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!
    Önkormányzatunkhoz küldött bejelentésére tájékoztatom, hogy a járda hiba javítását előirányoztuk, megrendeljük, javítása kivitelezői kapacítás függvényében fog megtörténn...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dayka Gábor utca járda javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazosodik a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére