Megoldatlan

Hibás közterület- tábla

Anonim Járókelő

Ady Endre út 110-nél, hibásan Ady Endre utca 110 van.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 110

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/801/2/2024/H1
    Ügyintéző: Bacher Gabriella
    Tárgy: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00142207
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére