Megoldásra vár

Üres utcatábla keret

Tisztelt XI. kerület!
A Gazdagréti tér 3-al szemben található üres, rozsdás utcanévtábla keret.
Kérem a tábla pótlását, vagy a szebb utcaképért, a tartó bontását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gazdagréti tér 3

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Utcanév tábla tárgyban küldött bejelentésére tájékoztatom, hogy a tábla pótlását, vagy a keret eltávolítása érdekében az intézkedést megtettük.
    Köszönjük bejelentését...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maléter - Beregszász utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére