Megoldásra vár

Elhanyagolt (lakatlan?) ház környezete szemetes

A Rózsavölgyi tér. 2. számú ingatlan elhanyagolt, környezete szemetes és gazos.
Kérjük a tulajdonos felszólítását, hogy rakja rendbe az ingatlanát.
Szemben egy óvoda van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rózsavölgyi tér 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00141857 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Otthagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétlerakás a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére