Megoldásra vár

Megsüllyedt sufni tuning Forgalomtechnikai fedlap

Anonim Járókelő

Megsüllyedt sufni tuning Forgalomtechnikai fedlap

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fertő u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Fertő u. 3. előtti járdán a sérült, megsüllyedt fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDA...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lassan beszakadó MVM földgáz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére