Megoldott

Kiálló vasdarab

Anonim Járókelő

A szerelőakna fedelén lévő azonosító tábla letört, az azt rögzítő vas pöcök viszont most kiáll a kerékpárúton.A gumit azonnal defektesre teszi.Kérem a segítségét az illetékes értesítésével.
A pontos hely: a bicikliúton a Budapest One irodaház felé menet, a háromszőg szigeten, közvetlen a lámpánál.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2/A

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a rendkívül gyors és elegáns megoldást! :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Balatoni út 2,a. előtti kerékpárúton a fedlapból kiálló vasdarabot Társaságunk elbontotta.
    A fedlapot emiatt nem szükséges cserélni.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Balesetveszély, lekopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére