Megoldatlan

Budai fonódó villamos megállók - Nincs hova dobni a cigaretta csikket!

A képen látható a Zsigmond téri villamosmegállóban kifüggesztett figyelmeztetés: " Húzd el a csikket" "Vigyázzunk környezetünkre"
Ennek ellenére a Budai fonódó villamosmegállóiban nincsen szemetes, ahol a cigi csikket ellehet nyomni és ki lehet dobni anélkül, hogy az egész szemetes fel ne gyulladjon. Aki dohányzik (a megálló végében!) a földre, fűre, sínek közé dobja a csikket. Aki ezt megtervezte, az hol élt?! A polgármester egy hónappal ezelőtt a csikkek mögé 10 centivel virágokat ültetett...Köszönjük, de egy rendes szemetessel jobban lehetne vigyázni a környezetünkre.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zsigmond tér 3

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0011348/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00141478

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • User Guest bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos, és teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lehel utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére