Megoldásra vár

Rongált emléktábla

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő emléktábla rongált, graffitis, matricás.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az emléktáblát!

Pontos helyszín:
47.49802932249172, 19.04095430583836

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, F2XR+58

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megrongált emléktáblát hamarosan leszereljük. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rongált virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére