Válaszra vár

Esővíz elvezetés és átkelési lehetőség hiánya

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 03. 18.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza:

A megadott helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.

-----

A XXII. kerületi Pannónia utca Ibrik és Ostor utca közötti szakaszán minden egyes esőzés után annyi víz gyűlik fel, hogy gyalogosan nem lehet átkelni az utcán (miközben az utca másik oldalán van pl. az általános iskola).
A probléma igazi megoldása az esővíz megfelelő elvezetése lenne, de az is sokat segítene a helyzeten, ha kiemelt (fekvőrendőrszerű) átkelési lehetőség épülne, hasonlóan a Herman iskola előtti átkelési lehetőséghez. Forgalomcsillapítási hatás mellett ez biztosítaná, hogy száraz lábbal át lehessen kelni az utón, és el lehessen jutni az iskolába.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Pannónia u. 40

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A XXII. kerületi Pannónia utca Ibrik és Ostor utca közötti szakaszán minden egyes esőzés után annyi víz gyűlik fel, hogy gyalogosan nem lehet átkelni az utcán (miközben az utca másik oldalán van pl. az általános iskola). A probléma igazi megoldása az esővíz megfelelő elvezetése lenne, de az is sokat segítene a helyze...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető rendszert, ezért a probléma megoldása
    érdekében nem áll módunkban intézkedni
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Egy bejelentést egyszerre egy illetékesnek küldünk ki.
    Amennyiben a jelen illetékes hatáskörén túlmutat a probléma, továbbítani fogjuk az önkormányzatnak a bejelentést. :)
    A Járókelő csapatának...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő! Köszönöm, hogy továbbították a bejelentést az FCSM-nek. Amennyiben van rá mód, kérem az átkelő létesítése kapcsán illetékes szervezetnek (önkormányzat? közút?) is továbbítsák.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sosem működő nyilvános vécé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Akna mellett lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére