Megoldott

Hulladékgyűjtő

Nem is tudom mit jelentsek be: törött, oda van csak drótozva, valami szemétből összeszedett dróttal, és tele is van. Ugyanaz a cég kezeli, így döntse el:)

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly út 34

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és gallyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére