Megoldott

Kiálló rúd a buszmegállóban

--------------- 2024.03.13 --------------
"nem a JCDecaux Hungary tulajdon"
------------------------------------------------

Szél Kálmán tér 5-ös busz megállójában Pasaréti út felé kiálló vasrúd. Alacsonyan. Balesetveszély!!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Széll Kálmán Tér M

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az oszlopot eltávolították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/140729/kiallo-rud-a-buszmegalloban
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "Szél Kálmán tér 5-ös busz megállójában Pasaréti út felé kiálló vasrúd. Alacsonyan. Balesetveszély!!"-ról "--------------- 2024.03.13 -------------- "nem a JCDecaux Hungary tulajdon" ------------------------------------------------ Szél Kálmán tér 5-ös busz megállójában Pasaréti út felé kiálló vasrúd. Alacsonyan. Bale...

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    A fotón látható csonkon régebben egy hulladékgyűjtő volt
    mely nem a JCDecaux Hungary tulajdonában, illetve gondozásában áll.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Samu Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kockakövek szanaszét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törmelékhegy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére