Megoldott

Hulladekgyűjtő edény hiánya

Zichy Géza utca megállóban nincs kuka.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zichy Géza utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a hiányzó edényt munkatársaink pótolták.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/140430/hulladekgyujto-edeny-hianya
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szűcs Dániel Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ottmaradt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Béla
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Konténer a sarkon évek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére