Megoldott

Beton talpas kifordult vasoszlop

Zugló, Egressy tér és Egressy út sarkán, a Tűzoltósággal szemben, a zöld füves részen van egy beton talppal együtt kifordult és eldőlt rozsdás vasoszlop.
Kérnénk az eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy tér 75

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy rendszeres bejelentéseiddel és visszajelzéseiddel segíted, hogy a közterületi problémák minél gyorsabban eljussanak az illetékeshez, és ezzel mielőbb megoldódjanak.
    Hogyha szer
    ...
  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00140340 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a terület helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gallyazás kérés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére