Megoldott

Száraz zöldhulladék, karácsonyfa és műanyag szemét

Zugló Egressy tér közepén látható egy nagy kupac száraz zöldhulladék, kiszáradt karácsonyfa és műanyag zacskós szemét.
Kérnénk a szemét elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy tér 75

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00140338 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a Budapest XIV. kerület Egressy tér 75. szám előtt, a tér közepén lévő illegális hulladéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Viktor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leszerelt kutyapiszok kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére