Válaszra vár

Hol van a közterület-felügyelet?

FRISSÍTÉS 2024.04.08.
A FÖRI válasza:
“ Tekintettel arra, hogy a tárgyi közterület a Zuglói Önkormányzati Rendészet illetékességi területét
képezi, jogszabályi felhatalmazás hiányában a Rendészeti Igazgatóságnak nem áll módjában intézkedést
foganatosítani.”

——————

FRISSÍTÉS: 2024.03.14

A Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza:
,,A Zuglói Önkormányzati Rendészet tájékoztatása szerint a közterületi zöldfelület rongálására irányuló cselekmények elleni fellépést megalapozó új helyi rendeleti szabályozás Zugló Önkormányzata közterület-használati rendeletének előírásaként került bevezetésre. E rendelet hatálya csak a kerületi önkormányzat tulajdonában álló közterületekre terjed ki. A bejelentésben szereplő helyszín fővárosi önkormányzati közterület, így ott ez a rendelet nem alkalmazható."

-----

Hol van a közterület felügyelet? Miért nézik tétlenül, hogy napi szinten a járdán keresztül hajtva parkolnak a zöldfelületre az autósok?! Az egész terület egy daginya, a járdán vastagon áll a megszáradt sár, por. Látszanak a kerék nyomok. Így a járda is tönkremegy előbb utóbb, arról nem is beszélve, hogy a gyalogosok veszélyeztetve vannak a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 128

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hol van a közterület felügyelet?"-ról "Hol van a közterület-felügyelet?"-ra.

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.03.14 A Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza: ,,A Zuglói Önkormányzati Rendészet tájékoztatása szerint a közterületi zöldfelület rongálására irányuló cselekmények elleni fellépést megalapozó új helyi rendeleti szabályozás Zugló Önkormányzata közterület-használati rendeletének előírása...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [logo]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Hol van a közterület felügyelet? Miért nézik tétlenül, hogy napi szinten a járdán keresztül hajtva parkolnak a zöldfelületre az autósok?! Az egész terület egy daginya, a járdán vastagon áll a megszáradt sár, por. Látszanak a kerék nyomok. Így a járda is tönkremegy előbb utóbb, arról nem is beszélve, hogy a gyalogoso...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00140180 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet tájékoztatása szerint a közterületi zöldfelület rongálására irányuló cselekmények elleni fellé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdán való parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Zászlós utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Állandósuló szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ond vezér park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére