Válaszra vár

Lomis tábla

Lomis tábla van a fán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvidék u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott gumiabroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott hűtő zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére