Megoldott

illegális szemét

Anonim Járókelő

A lomtalanítás utáni napokon rakták ki a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 2a

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/553/2/2024/V2
    részére Ügyintéz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kukatartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére