Megoldatlan

Billegő fedlap

Anonim Járókelő

X. Kőbányai út 65-el szemben a Forgalomirányitás fedlapja billeg. Kérjük sürgős javítását. ( Pont szemben van az előzővel )

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér)

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Ezt a fedlapot pillanatnyilag nem szükséges cserélni, közlekedés biztonságilag megfelelő állapotú. Kérem válaszunk szíves elfogadását.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Kőbányai út 65-el szemben a billegő Forgalomirányítási fedlap helyszíni javítása megtörtént 2024. 03. 06-án, ahogy azt levelünkben jeleztük már.
    Ezt a fedlapot pi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a zebra túlsó oldalán már elkészült , ehhez még hozzá sem szagoltak .
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lassan beszakadó MVM földgáz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére