Megoldott

Kidőlt forgalomterelő kőoszlopok a kerékpárúton

Tisztelt Hölgyem / Uram!

A Budapest III. kerület, Flórián tér Polgár utca/OTP Bank felőli kijárat közelében lévő kidőlt forgalomterelő kőoszlopokat kellene eltávolítani a kerékpárútról. A bejelentéshez csatoltam egy képet a kőoszlopokról.

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vona Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem / Uram!

    Ezúton szeretném jelezni, hogy a kőoszlopokat eltávolították a kerékpár útról és a helyükre két zöld színű, piros-fehér jelző csíkkal ellátott pollert telepítettek. Erről csa...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vona Tibor Úr!

    A Flórián téren rongált kőbabákat egyelőre eltávolítjuk a kerékpárútról, mivel azok balesetveszélyesek. A kerékpárosfejlesztési beruházással kapcsolatban bejárást hívunk össze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú a bringaúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére