Megoldott

Szemétlerakat

Kisebb mennyiségű szemét, illegális vegyes zöldhulladék közterületen.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Korall u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy rendszeres bejelentéseiddel és visszajelzéseiddel segíted, hogy a közterületi problémák minél gyorsabban eljussanak az illetékeshez, és ezzel mielőbb megoldódjanak.
    Hogyha szer
    ...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mátyás Király hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladékot az illetékes elszállította, probléma megoldva.
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/601-4/2024

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00140047 azonosítójú bejelentésére a következőkről tájékoztatom.
    A 2024. március 12-én megtarto
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Mátyás Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kihelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy nagyobb kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gránátos utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére