Megoldott

Szemét és építési törmelék

A Kossuth Lajos Műszaki szakközépiskola melletti hatalmas zöld területen több helyen van különböző méretű szemétkupac lerakva.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út 203

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/863/2/2024/V2
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Hadobás Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kukatartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére