Válaszra vár

Lekopott felfestés

Anonim Járókelő

A lekopott felfestések miatt az autósok nem figyelnek a biciklis közlekedőkre. Sok veszélyes szituáció alakul ki emiatt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 25

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére