Megoldásra vár

Közlekedésre alkalmatlan járda

Budapest, X. kerület, Bodza utca 7.-nél, a járda közlekedésre alkalmatlan.
A mellékelt fotó is mutatja mennyire.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bodza u. 7

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre a követkzőkről tájékoztatom Önöket.

    A jelzett helyen a járdafelnyomódást a zöldsávban elhelyezkedő fa gyökérzet okozza.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az nem látszik a képen, azonban van egy nagy fa mellette. Nem tudom, nem a gyökere miatt ilyen-e a járda.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Mádi utcán is van egy ugyanígy sárga jelekkel lefestett gyökérfelnyomásos, huplis járdaszakasz. Ha már javítani nem sikerül, legalább kiszínezik...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd jön a válasz, hogy járdán nem rollerezünk. :D De éppenséggel gyerek rollerezhetnek.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére