Megoldásra vár

Kritikus állapotú járda a Mezőkövesd úton

A Mezőkövesd út közepe táján, az iskolával szemközt álló sportpályák mögötti járdaszakasz rendkívül rossz állapotú, kátyús, össze-vissza töredezett, ráadásul az MVM ügyfélszolgálat felőli végénél egy burkolatlan parkolóba vezet. Kérem a burkolat javítását/pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mezőkövesd út 5

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Pannonhalmi út járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Botlásveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szatmárhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére