Válaszra vár

Burkolatlanul hagyott árok a Mezőkövesd úton

FRISSÍTÉS 2024.04.08.
A Budapest Közút válasza:
“ . A terület üzemeltetője
nyilvántartásunk szerint Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata.”

——————

A Mezőkövesd út - Szerémi út sarkán lévő kutyafuttató előtt használt nyúlfarknyi gyalog- és kerékpárúton valamikor nem túl régen felbontották a burkolatot, majd nem burkolták vissza, most egy saras árkot alkot keresztbe a járdán. Nem tudom, ezt a szakaszt érinti-e a Mezőkövesd úton tervezett kerékpáros fejlesztés (hiszen valamiért nem érhető el nyilvánosan sehol a tervek tartalma), mindenesetre javaslom a javítás pótlását.

(A mobilvécének sejthetően nincs köze az árokhoz, mivel régebben ott van, mint a felbontás.)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, kutyafuttatásra kijelölt terület

Hozzászólások

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "A Mezőkövesd út - Szerémi út sarkán lévő kutyafuttató előtt használt nyúlfarknyi gyalog- és kerékpárúton valamikor nem túl régen felbontották a burkolatot, majd nem burkolták vissza, most egy saras árkot alkot keresztbe a járdán. Nem tudom, ezt a szakaszt érinti-e a Mezőkövesd úton tervezett kerékpáros fejlesztés ...

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére