Megoldott

Évek óta nem takarított terület a Krisztina krt elején

A forgalmi oszlopot védő kis járdasziget nagyon elhanyagolt, évek óta gyűlik körülötte a por.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139717/evek-ota-nem-takaritott-terulet-a-krisztina-krt-elejen
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Faluvégi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott nagyméretű tárgy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tisza utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Utca probléma!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére