Válaszra vár

Hibás felfestés, konfliktusok

Anonim Járókelő

Kedves Címzett!
Budapest, Kőbánya, Óhegy utca Conti Kápolnához közeli részén problémássá vált a járdán vezetett bicikliút egy része. A megkopott felfestést alig lehet már látni, valamint egyik irányból eltérő egy darabon, mint a másik irányból: tehát a figyelmetlen biciklis/gyalogos azt hiheti, a másik rossz helyen jár. Valóban nem egyértelmű, és a megkopás mértéke is ront a helyzeten. Olyan, mintha átvezetne egyik oldalra, aztán mégse.

Ha újrafestenék, biztos csökkennének a félreértések és a balesetek.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Óhegy u. 3

Hozzászólások

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Az 1 dolog, hogy megkopott.
    Az egy másik, hogy korábban fordítva volt a bringaút/járda.
    Az az érdekes, hogy mindkét felfestés látszik!
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére