Megoldott

Gazdátlan motor

XIV. Ilosvai S. u. 63. előtt áll az úttesten egy bordó motor több mint fél éve mozdulatlanul, rendszám nincs rajta

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes u. 63

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00139536 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2) - (3) bekezdései szerint a közterület-felügyelet a hatósági
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hivatalból kivont, lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve mozdulatlan lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére