Megoldott

Karácsonyfa

FRISSÍTÉS: 2024. március 10.
Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

Ez a fenyő sajnos csak odébbkerült, most a bécsi úti zebránál egy reklámtábla alatt található.

-----

Fenyőfa hever a Váradi utcában a járda mellett.

Probléma helyszíne
Budapest Váradi utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőt elszállították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Hulladékgazdálkodási Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/139534/karacsonyfa
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pattoghy Kázmér hozzászólt a bejelentéshez.

    Hú. Micsoda probléma. Azta. :D
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Fenyőfa hever a Váradi utcában a járda mellett."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. március 10. Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez. Ez a fenyő sajnos csak odébbkerült, most a bécsi úti zebránál egy reklámtábla alatt található. ----- Fenyőfa hever a Váradi utcában a járda mellett."-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a fenyő sajnos csak odébbkerült, most a bécsi úti zebránál egy reklámtábla alatt található. Kérem szépen a bejelentés újraküldését.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Koszos aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schneider Attila
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetesnek használt felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére