Megoldásra vár

Hiányzó pollerek

Anonim Járókelő

A József krt. 81-83. szám előtt már hosszú évek óta hiányzik egy sor poller, pedig 2013-2014 körül ezek még megtalálhatóak voltak az adott járdaszakaszon, ezek pótlására lenne szükség.

2022. nyarán már született egy bejelentés, melyre a Budapest Közút 2023. áprilisában azt a választ adta, hogy "A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig." Mivel a bejelentéstől számított 1 éven belül sem született megoldás, ezért "Megoldatlan" státusszal le lett zárva.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104772/hianyzo-pollersor

Tekintettel arra, hogy a probléma még mindig fennáll, legyetek szívesek a Budapest Közút felé újra továbbítani, megkérdezni az ügy aktuális állását illetve hogy mikor várható a kivitelezés.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 81

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt forgalomirányítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott, elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére