Válaszra vár

Hiányzó pollersor

Tisztelt illetékes!
A József körút 81-83 előtt hiányoznak a járdán parkolást megakadályozó oszlopok.
Kérem pollerek telepítésével akadályozzák meg a folyamatos szabálytalan parkolást.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 81

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem válaszoltak. Kérem újraküldeni.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére